JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Your name
th: ชื่อ

en: Other
th: อื่นๆ

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %user for the current user's page and %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
th: ระบุหน้าโดยใช้พาธของพวกเขา ใส่หนึ่งพาธต่อหนึ่งบรรทัด ใช้ ' * ' แทน ตัวอย่างพาธ เช่น %user สำหรับหน้าผู้ใช้ปัจจุบัน และ %user-wildcard สำหรับ หน้าผู้ใช้ทุกคน %front เป็นหน้าแรก
