JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Password
tr: Parola

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Paths
tr: Yollar

en: Your name
tr: Adınız

en: Other
tr: Diğer

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %user for the current user's page and %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
tr: Sayfaları yollarını kullanarak belirtin. Her satıra bir yol yazın. '*' karakteri joker olarak kullanılır. Örnek yollar: Geçerli kullanıcı sayfası için %user, her kullanıcı sayfası için %user-wildcard, ana sayfa için %front.
