JivoSite Widget (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Password
ug: پارول

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Your name
ug: ئىسمىڭىز

en: Other
ug: باشقا

en: Signup
ug: تىزىملىتىش
