Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ
