Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: disabled
ar: معطَّل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Never
ar: أبدا
