Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: disabled
ast: desactiváu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Never
ast: Nunca
