Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: disabled
az: söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Never
az: Heç vaxt

en: Last
az: Son
