Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: enabled
bg: включено

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: disabled
bg: деактивиран

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Never
bg: Никога
