Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Never
bn: কখনোই নয়
