Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Triggers are events on your site, such as new content being added or a user logging in. The Trigger module associates these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content containing certain keywords or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure advanced actions (actions requiring configuration, such as an e-mail address or a list of banned words).
bo: འགོ་འཛུགས་བྱེད་ནི་དྲ་ཚིགས་ཐོག་གི་བྱ་འགུལ་ཡིན་ཏེ། དཔེར་ན་ནང་དོན་གསར་བའི་ཁ་སྣོན་དང་ཡང་ན་སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག་ལྟར་བུ། འགོ་འཛུགས་བྱེད་མ་དཔེ་ཡིས་འགོ་འཛུགས་བྱེད་དང་བྱ་འགུལ་མཉམ་འབྲེལ་བྱེད། དཔེར་ན། གནད་ཚིག་ངེས་ཅན་ཞིག་ཚུད་པའི་ནང་དོན་ཁྱབ་སྤེལ་མི་བྱེད་པ། དོ་དམ་པ་ལ་གློག་ཡིག་སྐུར་བ་ལྟ་བུ། <a href="@url">བྱ་འགུལ་སྒྲིག་འགོད་ངོས</a>་སུ་གནས་ཡོད་པའི་བྱ་འགུལ་གྱི་མིང་ཐོ་ཞིག་ཡོད་པ་དང་། མཐོ་རིམ་གྱི་བྱ་འགུལ༼མུ་མཐུད་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་དགོས་པའི་བྱ་འགུལ། དཔེར་ན། གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང་དང་བཀག་འགོག་བྱེད་དགོས་པའི་མིང་ཚིག་ལྟ་བུ༽གསར་འཛུགས་དང་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པའི་ནུས་པ་འདོན་སྤྲོད་བྱེད།
