Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Never
ca: Mai

en: Last
ca: Darrer

en: Triggers are events on your site, such as new content being added or a user logging in. The Trigger module associates these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content containing certain keywords or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure advanced actions (actions requiring configuration, such as an e-mail address or a list of banned words).
ca: Els activadors són esdeveniments del vostre sistema, com ara contingut nou que s'afegeix o un usuari iniciant sessió. El mòdul Trigger associa aquests activadors amb accions (tasques funcionals), com ara retirar un contingut que conté unes certes paraules clau o enviar un correu electrònic a un administrador. La <a href="@url">pàgina de configuració d'accions</a> conté una llista de les accions existents i proporciona la capacitat de crear i de configurar accions avançades (accions que requereixen configuració, com per exemple una adreça de correu electrònic o una llista de paraules prohibides).
