Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Next
cy: Nesaf

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: disabled
cy: analluog

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Never
cy: Byth

en: Last
cy: Olaf
