Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Never
eo: Neniam
