Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Last
et: Viimane
