Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Last
eu: Azkena
