Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: disabled
is: óvirkjað

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: edit
is: broyt

en: Save
is: Goym

en: Never
is: Ongantíð
