Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Never
gu: કદી નહી
