Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: enabled
hr: omogućeno

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Never
hr: Nikada

en: Triggers are events on your site, such as new content being added or a user logging in. The Trigger module associates these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content containing certain keywords or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure advanced actions (actions requiring configuration, such as an e-mail address or a list of banned words).
hr: Okidači su događaji sustava, kao dodavanje novog sadržaja ili prijava korisnika. Trigger modul povezuje ove okidače s akcijama (funkcijski zadatci), puput prekida objave sadržaja koji sadrži određene ključne riječi ili slanje poruke e-pošte administratoru. Stranica <a href="@url">Postavke Akcija</a> sadrži popis postojećih akcija i omogućuje stvaranje i podešavanja naprednih akcija (akcije koje traže podešavanje, kao što je adresa e-pošte ili popis nepoćudnih riječi).
