Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Never
hy: Երբեք
