Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Never
ka: არასდროს
