Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: enabled
kk: қосулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Never
kk: Ешқашан
