Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Next
mr: पुढील

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Never
mr: कधीही नाही

en: (Disabled)
mr: (असमर्थ केले)
