Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: enabled
nn: aktivert

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Never
nn: Aldri
