Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: disabled
os: хицæн у

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Save
os: Ныффысс
