Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: enabled
sk: povolené

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Never
sk: Nikdy

en: (Disabled)
sk: (Zakázané)

en: Last
sk: Posledné
