Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Never
sl: Nikoli
