Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај
