Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Next
ta: அடுத்து

en: enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Never
ta: இல்லை
