Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Never
th: ไม่เคย
