Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Last
ug: ئاخىرقى
