Job Scheduler (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj
