Job Scheduler (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: enabled
cs: zapnuto

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: disabled
cs: vypnuto

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Never
cs: Nikdy

en: Last
cs: Poslední

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis

en: Triggers are events on your site, such as new content being added or a user logging in. The Trigger module associates these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content containing certain keywords or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure advanced actions (actions requiring configuration, such as an e-mail address or a list of banned words).
cs: Spouštěče jsou události na vašem webu, jako je např. přidání nového obsahu nebo přihlášení uživatele. Modul Trigger tyto události spojuje s akcemi (úlohami), jako např. stažení obsahu s určitými slovy z publikace nebo zaslání e-mailu správci. Stránka <a href="@url">Akce</a> obsahuje seznam stávajících akcí a poskytuje možnost tvořit a nastavovat pokročilé akce (akce vyžadující další parametry, např. e-mailová adresa nebo seznam zakázaných slov).
