Job Scheduler (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: enabled
gl: activado

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: disabled
gl: desactivado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Never
gl: Nunca

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información
