Job Scheduler (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Next
he: הבא

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: disabled
he: מושבת

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Never
he: אף פעם

en: Last
he: אחרון

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות
