Job Scheduler (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Next
is: Næsta

en: enabled
is: virkt

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: disabled
is: óvirkt

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Never
is: Aldrei

en: Last
is: Síðasta

en: About
is: Um
