Job Scheduler (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Never
lt: Niekada

en: (Disabled)
lt: (Išjungta)

en: Last
lt: Paskutinis

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie
