Job Scheduler (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах
