Job Scheduler (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Next
oc: Seguent

en: enabled
oc: activat

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: disabled
oc: desactivat

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Never
oc: Pas jamai

en: Last
oc: Darrièr

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Triggers are events on your site, such as new content being added or a user logging in. The Trigger module associates these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content containing certain keywords or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure advanced actions (actions requiring configuration, such as an e-mail address or a list of banned words).
oc: Los activadors son eveniments del vòstre sistèma, coma ara contengut novèl que s'apond o un utilizaire iniciant sesilha. Lo modul Trigger associa aquestes activadors amb accions (prètzfaches funcionals), coma ara retirar un contengut que conten unes certes mots clau o mandar un corrièr electronic a un administrator. La <a href="@url">pagina de configuracion d'accions</a> conten una lista de las accions existents e provesís la capacitat de crear e de configurar accions avançadas (accions que requereixen configuracion, coma per exemple una adreça de corrièr electronic o una lista de mots prohibides).
