Job Scheduler (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: disabled
te: అచేతనం

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: About
te: గురించి
