Job Scheduler (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Next
ur: اگلا

en: enabled
ur: فعال

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں
