Job Scheduler (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: enabled
af: geaktiveer

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Never
af: Nooit
