Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: enabled
be: уключана

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: disabled
be: адключана

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Never
be: Ніколі

en: Triggers are events on your site, such as new content being added or a user logging in. The Trigger module associates these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content containing certain keywords or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure advanced actions (actions requiring configuration, such as an e-mail address or a list of banned words).
be: Трыгеры – падзеі на вашым сайце, напрыклад,  даданне новага змесціва, або  уваход карыстальніка. Модуль Trigger аб’ядноўвае гэтыя трыгеры з дзеяннямі( функцыянальнымі задачамі), напрыклад, змяшчэнне пэўных ключавых словаў  у неапублікаваным змесціве, ці адпраўка e-mail адміністратару. <a href="@url">Старонка наладак дзеянняў</a> утрымоўвае спіс існуючых дзеянняў і  дае магчымасць ствараць і змяняць пашыраныя дзеянні ( дзеянні, патрабуючыя наладжвання, такія як адрас e-mail або спіс забароненых словаў).
