Job Scheduler (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།
