Job Scheduler (7.x-2.0) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Next
fil: Susunod

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan
