Job Scheduler (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: disabled
hu: tiltott

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Never
hu: Soha

en: (Disabled)
hu: (Letiltott)

en: Last
hu: Utolsó

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Triggers are events on your site, such as new content being added or a user logging in. The Trigger module associates these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content containing certain keywords or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure advanced actions (actions requiring configuration, such as an e-mail address or a list of banned words).
hu: A triggerek a webhely olyan eseményei, mint amilyen egy új hozzászólás beküldése, vagy egy felhasználó bejelentkezése. A Trigger modul ezeket a „triggereket” műveletekhez (modulok által megvalósított funkcionális feladatok) kapcsolja. Ilyen lehet egy adott kulcsszavakat tartalmazó tartalom elrejtése, vagy egy e-mail küldése az adminisztrátor számára. A <a href="@url">Műveletek beállításai oldal</a> tartalmaz egy listát a már meglévő műveletekről és lehetőséget biztosít összetettebb műveletek létrehozására, beállítására is. (Ez utóbbiak beállítást igényelhetnek, például egy e-mail cím, vagy egy tiltott szavakat tartalmazó lista megadását).

en: Scheduler API
hu: Ütemező API
