Job Scheduler (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: disabled
jv: mati

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Never
jv: Ora tahu

en: About
jv: Ngenani
