Job Scheduler (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Never
km: កុំ

en: About
km: អំពី

en: Triggers are events on your site, such as new content being added or a user logging in. The Trigger module associates these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content containing certain keywords or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure advanced actions (actions requiring configuration, such as an e-mail address or a list of banned words).
km: គន្លឹះ​ជា​ព្រឹត្តិការណ៍​នៅ​លើ​តំបន់​បណ្តាញ​របស់​អ្នក​ ដូច​ជា​មាតិកា​ថ្មី​កំពុង​ត្រូវ​បាន​បន្ថែម ឬ​អ្នក​ប្រើ​កំពុង​តែ​ចូល ។ ម៉ូឌុល​គន្លឹះ​ភ្ជាប់​គន្លឹះ​ទាំង​នេះ​ជា​មួយ​សកម្មភាព​ (ភារកិច្ច​ជា​មុខ​ងារ) ដូច​ជា​មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា​ដែល​មាន​ពាក្យ​គន្លឹះ​ជាក់​លាក់​ ឬ​អ៊ីមែល​ទៅ​អ្នក​គ្រប់​គ្រង​ ។ <a href="@url">ទំព័រ​កំណត់​សកម្មភាព​</a> មាន​បញ្ជី​សកម្មភាព​ដែល​មាន​ស្រាប់​ និង​ផ្តល់​នូវ​សមត្ថភាព​នៅ​ក្នុងការ​បង្កើត និង​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​សកម្មភាព​កម្រិត​ខ្ពស់​ (សកម្មភាព​ដែល​ទាម​ទារ​ការកំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ ដូច​ជា​អាសយ​ដ្ឋាន​អ៊ីមែល ឬ​បញ្ជី​នៃ​ពាក្យ​ដែល​ហាម​ឃាត់​ ។) ។
