Job Scheduler (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
