Job Scheduler (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: enabled
ku: چالاکە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: About
ku: دەربارە
