Job Scheduler (7.x-2.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: enabled
lv: iespējots

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Never
lv: Nekad

en: Last
lv: Pēdējā
